Hebele s01e03

Yayınlandı: Nisan 12, 2012 / ölesine
Etiketler:

– Fotoğraf iyi güzel hoş da Riera’nın üzerindeki Rocky Balboa tişörtü nedir aga? Böyle bir olayın üzerine fazlasıyla manidar, bi dahakine çok pis zikerticem mi demek istiyo acaba (:

– Tespit geliyor sıkı dur. Ya “erkek dayıya, kız halaya çeker” ya da “amca baba yarısı, teyze anne yarısı” lafı tamamen diğerini avutmak için çıkmış. Yanmasın gülüm keten helvam kafasında. Şimdi amca-teyze ikilisine güzel lafı söylediniz, dayı-hala kaldı piç gibi hemen onlara da bişi bulmalıyız dediniz ve onları da çocuklara benzettirerek yırttınız bu işten değil mi sevgili atalarım.

– Bugün birisi google da “kolpalamasyon” yazarak Yazılımcı Kolpalaması yazımdan ötürü benim günlüğe gelmiş. Şua and gerçekte “kolpalamasyon“u google a yazarken ne arıyordu sorusundan daha çok merak ettiğim bir soru olmayabilir.

– Düşünsene Mazhar Alanson Gent’te yaşasa, “Bu sabah yağmur var Gent’te” diye bir şarkı yapamazdı ya da diyelim yaptı gözyaşı bezlerini incelemek için bir ekip toplanırdı herhalde.

p.s: Sırf belki buna da gelirsin diye “kolpalamasyon” etiketi koyuyom, allasen yaz yoruma ne ararken geldin buraya? Arif? Manchester? (:

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s